Dla szkoły

Zapraszamy grupy zorganizowane ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych na dzień ze sportem organizowany w Strefie Aktywności Europejskiego Tygodnia Sportu!
Przygotowane dla uczniów zajęcia nie będą typową lekcją wychowania fizycznego, ale wyjątkową okazją do spędzenia dnia na sportowo.
Spotkanie rozpoczną 30 minutowe warsztaty zorganizowane na sali wykładowej Akademii Wychowania Fizycznego, po których odbędą się zajęcia sportowe realizowane pod okiem wykwalifikowanych animatorów, trenerów i instruktorów w jednej z pięciu dyscyplin sportowych wybranych przez Państwa podczas procesu rejestracji.
Do wyboru czekają na uczniów: judo/zapasy, taekwondo, szermierka, rugby, lekkoatletyka.
Na zakończenie sportowych zmagań  każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom.

Całość zajęć przewidziana jest na około 2,5 godziny i z pewnością będzie to idealna okazja do rozpoczęcia sportowej przygody przez Państwa podopiecznych, a także do zachęcenia młodych ludzi, by byli aktywni cały rok.

Udział w zajęciach możliwy będzie na podstawie zgłoszeń dokonywanych przez Państwa placówkę poprzez internetowy system zgłoszeń.

Grupa zarejestrowana na zajęcia nie powinna przekraczać 30 osób.

Serdecznie zapraszamy!

Termin: 26-30.09.2022 r.

Miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie ul. Marymoncka 34

Dojazd z centrum Warszawy: Metro: Stare Bielany, Tramwaj: 17 (przystanek AWF Warszawa)

Do pobrania:

 

INFORMACJE DLA ZAPISANYCH SZKÓŁ:

Poniżej garść przydatnych informacji:
– wszystkie zajęcia odbywają się na terenie AWF Warszawa (ul. Marymoncka 34);
– na załączonej mapie można sprawdzić lokalizację poszczególnych zajęć:

  • Zajęcia dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych rozpoczynają się od krótkiego wykładu o roli aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Wykład w poniedziałek odbędzie się w sali gimnastycznej nr 3 budynku Wydziału Rehabilitacji. W kolejnych dniach (wtorek-piątek) wykłady będą się odbywać w sali seminaryjnej nr 22 w budynku Wydziału Turystyki i Rekreacji.

    Przed rozpoczęciem wykładu należy przekazać obsłudze:

  • zgody rodziców na udział dzieci w zajęciach;
  • listę imienną dzieci, które uczestniczą w zajęciach;

    Po wykładzie będzie czas na przejście na zajęcia praktyczne w wyznaczonych miejscach.

    • Lekkoatletyka – stadion LA
    • Rugby – boisko nr 6
    • Taekwondo – pawilon sportów walki – sala dolna
    • Szermierka – pawilon sportów walki – sala górna
    • Zapasy – pawilon sportów walki – sala zapasów

Przypominamy o konieczności posiadania przez dzieci stroju sportowego oraz obuwia na zmianę.

 


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:30
11:45
Lekkoatletyka

09:30
11:45
Rugby

09:30
11:45
Szermierka

09:30
11:45
Taekwondo

09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Rugby

10:45
13:00
Szermierka

10:45
13:00
Taekwondo

10:45
13:00
Zapasy
09:30
11:45
Lekkoatletyka

09:30
11:45
Rugby

09:30
11:45
Szermierka

09:30
11:45
Taekwondo

09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Rugby

10:45
13:00
Szermierka

10:45
13:00
Taekwondo

10:45
13:00
Zapasy
09:30
11:45
Lekkoatletyka

09:30
11:45
Rugby

09:30
11:45
Szermierka

09:30
11:45
Taekwondo

09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Rugby

10:45
13:00
Szermierka

10:45
13:00
Taekwondo

10:45
13:00
Zapasy
09:30
11:45
Lekkoatletyka

09:30
11:45
Rugby

09:30
11:45
Szermierka

09:30
11:45
Taekwondo

09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Rugby

10:45
13:00
Szermierka

10:45
13:00
Taekwondo

10:45
13:00
Zapasy
09:30
11:45
Lekkoatletyka

09:30
11:45
Rugby

09:30
11:45
Szermierka

09:30
11:45
Taekwondo

09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Rugby

10:45
13:00
Szermierka

10:45
13:00
Taekwondo

10:45
13:00
Zapasy

Poniedziałek

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00
  • Rugby
    10:45 - 13:00
  • Szermierka
    10:45 - 13:00
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00
  • Zapasy
    10:45 - 13:00

Wtorek

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00
  • Rugby
    10:45 - 13:00
  • Szermierka
    10:45 - 13:00
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00
  • Zapasy
    10:45 - 13:00

Środa

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00
  • Rugby
    10:45 - 13:00
  • Szermierka
    10:45 - 13:00
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00
  • Zapasy
    10:45 - 13:00

Czwartek

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00
  • Rugby
    10:45 - 13:00
  • Szermierka
    10:45 - 13:00
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00
  • Zapasy
    10:45 - 13:00

Piątek

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00
  • Rugby
    10:45 - 13:00
  • Szermierka
    10:45 - 13:00
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00
  • Zapasy
    10:45 - 13:00
No wydarzenia hours available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:30
11:45
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Lekkoatletyka
09:30
11:45
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Lekkoatletyka
09:30
11:45
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Lekkoatletyka
09:30
11:45
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Lekkoatletyka
09:30
11:45
Lekkoatletyka

10:45
13:00
Lekkoatletyka

Poniedziałek

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00

Wtorek

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00

Środa

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00

Czwartek

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00

Piątek

  • Lekkoatletyka
    09:30 - 11:45
  • Lekkoatletyka
    10:45 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:30
11:45
Rugby

10:45
13:00
Rugby
09:30
11:45
Rugby

10:45
13:00
Rugby
09:30
11:45
Rugby

10:45
13:00
Rugby
09:30
11:45
Rugby

10:45
13:00
Rugby
09:30
11:45
Rugby

10:45
13:00
Rugby

Poniedziałek

  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    10:45 - 13:00

Wtorek

  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    10:45 - 13:00

Środa

  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    10:45 - 13:00

Czwartek

  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    10:45 - 13:00

Piątek

  • Rugby
    09:30 - 11:45
  • Rugby
    10:45 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:30
11:45
Szermierka

10:45
13:00
Szermierka
09:30
11:45
Szermierka

10:45
13:00
Szermierka
09:30
11:45
Szermierka

10:45
13:00
Szermierka
09:30
11:45
Szermierka

10:45
13:00
Szermierka
09:30
11:45
Szermierka

10:45
13:00
Szermierka

Poniedziałek

  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    10:45 - 13:00

Wtorek

  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    10:45 - 13:00

Środa

  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    10:45 - 13:00

Czwartek

  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    10:45 - 13:00

Piątek

  • Szermierka
    09:30 - 11:45
  • Szermierka
    10:45 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:30
11:45
Taekwondo

10:45
13:00
Taekwondo
09:30
11:45
Taekwondo

10:45
13:00
Taekwondo
09:30
11:45
Taekwondo

10:45
13:00
Taekwondo
09:30
11:45
Taekwondo

10:45
13:00
Taekwondo
09:30
11:45
Taekwondo

10:45
13:00
Taekwondo

Poniedziałek

  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00

Wtorek

  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00

Środa

  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00

Czwartek

  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00

Piątek

  • Taekwondo
    09:30 - 11:45
  • Taekwondo
    10:45 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Zapasy
09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Zapasy
09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Zapasy
09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Zapasy
09:30
11:45
Zapasy

10:45
13:00
Zapasy

Poniedziałek

  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    10:45 - 13:00

Wtorek

  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    10:45 - 13:00

Środa

  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    10:45 - 13:00

Czwartek

  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    10:45 - 13:00

Piątek

  • Zapasy
    09:30 - 11:45
  • Zapasy
    10:45 - 13:00
No wydarzenia available!